Dzisiaj jest poniedziałek, 26 września 2022r.
Donieba24.pl
Katolicki portal informacyjny Parczewa

Myśl...

2021-03-01

Trudny czas przeszedł...

Wyglada na to że Sprawdza się to co napisane jest w Piśmie Świętym. Ucisk. Ludzie przez bogactwo tak się przyzwyczaili do wygody, że zamiast wybierać drogę pokuty i nawrócenia szczepią się wierząc, że wkrótce wszystko wróci do normy. Wydaje mi się, że bedzie coraz gorzej. Szczególnie dla chrześcijan katolików. Ratunek w Maryi.

Dodał(a):  Paweł

2020-11-22

Panie Jezu Chryste, chcę być dobrym ojcem, który przekaże wiarę swoim dzieciom. Proszę Cię abyś mi w tym pomógł, bym mógł im stworzyć do tego warunki. Ty mi je dałeś i chcę aby zawsze były Twoje i do Ciebie należały. Chcę być z nimi w niebie. Chcę ich doprowadzić do Ciebie niezależnie gdzie będę, czy tu, na tym łez padole czy w niebie.

Dodał(a):  Paweł

2020-10-08

Odeszlismy od Boga i jego przykazan. Czasu juz brakuje na czytanie Pisma Świętego. Bedzie jeszcze gorzej. Nawet jak sie pandemia skonczy. To dopiero poczatek. Bo czy w kosciolach przybylo wiernych? Jest jeszcze mniej. Wode z kropielnic zabrali i komunia swieta na reke. Gotowka coraz gorsza bo niehigieniczna. Zaraz i ja zabiora. Zabrali juz czas bo coraz mniej jego na modlitwe. Możemy sie buntowac ale i tak wypelni sie wszystko co jest zapisane w Pismie Świętym w apokalipsie św Jana. Jezu...

Czytaj więcej...

Dodał(a):  Paweł

2019-01-26

List świętego Ojca Pio skierowany do Komisji Heroldsbach. Luty 1950 rok

,,Dobrze pozamykajcie i uszczelnijcie okna. Nie wyglądajcie na zewnątrz. Zapalcie święconą świece, która wystarczy na wiele dni. Módlcie się na różańcu. Czytajcie duchowe książki. Czyńcie akty przyjęcia Duchowej Komunii, a także uczynki miłości, które są nam tak potrzebne. Módlcie się z wyciągniętymi rękami lub padając na twarz, aby uratować wiele dusz.

Nie wolno wam wychodzić na zewnątrz. Zaopatrzcie się w wystarczającą ilość...

Czytaj więcej...

Dodał(a):  Paweł

2018-03-13

Przytul mnie Jezu tak mocno do siebie...

Dodał(a):  Paweł

2018-03-09

"Kierunek, który obierasz jest ważniejszy niż prędkość, z jaką się poruszasz. Jaki jest pożytek z prędkości i przyspieszenia, kiedy kierunek jest błędny? Nie zaczynaj niczego na ziemi, jeśli nie będzie to miało końca w Niebie, nie wybieraj takiej drogi na ziemi, która nie doprowadzi cię do Nieba."

Św. Charbel Makhlouf

Dodał(a):  Paweł

2018-02-14

Z czego zrezygnuję w Wielkim Poście?

Zrezygnuj z narzekania – skoncentruj się na wdzięczności.
Zrezygnuj z pesymizmu – stawaj się optymistą.
Zrezygnuj z gorzkich sądów – myśl życzliwie.
Zrezygnuj z nadmiernej troski – zawierz Opatrzności Bożej.
Zrezygnuj ze zniechęcenia – bądź pełen nadziei.
Zrezygnuj z zawziętości – powróć do przebaczenia.
Zrezygnuj z nienawiści – odpłacaj dobrem za zło.
Zrezygnuj z negatywizmu – bądź pozytywny.
Zrezygnuj z gniewu – bądź...

Czytaj więcej...

Dodał(a):  Paweł

2018-02-12

Człowiek czasami wraca pamięcią to swojej przeszłości. Do tych chwil miłych i niewinnych to swojego dzieciństwa, domu rodzinnego, wyjazdów. Zwróćmy uwagę, że te chwile to nie są chwile grzechu. Nigdy nie wraca pamięcią do grzechu i chwil kiedy komuś sprawił przykrość lub kogoś zranił. Wraca do chwil i sytuacji, które spędził z wolą Bożą.
Niech nie będzie w naszym życiu grzechu, abyśmy mieli jak najwięcej dobrych wspomnień u kresu naszego życia.

Dodał(a):  Paweł

2018-02-08

Módl się i ufaj! Nie denerwuj się! Niepokój nie służy niczemu. Bóg jest miłosierny i wysłucha twoją modlitwę (CE, s.39)

Dodał(a):  Aga

2018-01-24

"Nowa Polska będzie dostojna, mocna, wielka a nawet atrakcyjna i przewodząca właśnie przez to, że szczerzej niż kiedykolwiek i konsekwentniej niż inni oprze swe życie i swą politykę na zasadach Chrystusowych". W zachowanych notatkach kardynała znajduje się wiele słów o przyszłych dziejach Polski. Zawarł w nich takie proroctwo: "Jedyną broń, której Polska używając odniesie zwycięstwo - jest różaniec. On tylko uratuje Polskę od tych strasznych chwil, jakimi narody będą...

Czytaj więcej...

Dodał(a):  Paweł

"Żaden stan lub wiek nie jest przeszkodą do życia doskonałego. Bóg bowiem nie ma względu na rzeczy zewnętrzne, ale na duszę, a żąda tylko tyle, ile dać możemy."

św. bp Józef Sebastian Pelczar

PRAWA STRONA...

portal ten jest poświęcony promocji polskiej, katolickiej tradycji. Umieszczane na niej będą różnego rodzaju materiały, muzyka, treści, które będą promowały dobre zachowania. A przede wszystkim prowadziły drogą do nieba.

Kalendarz


Radio_Maryja.png, 49kB
Radio_podlasie.jpg, 8,2kB
Twoje wiato w Fatimie
Stefan_Wyszyński.jpg, 18kB
źródło: http://pl.wikipedia.org
  ABC Społecznej Krucjaty Miłości
  Kardynał Stefan Wyszyński
 • Szanuj każdego człowieka, bo Chrystus w nim żyje. Bądź wrażliwy na drugiego człowieka, twojego brata(siostrę).
 • Myśl dobrze o wszystkich - nie myśl źle o nikim. Staraj się nawet w najgorszym znaleźć coś dobrego.
 • Mów zawsze życzliwie o drugich - nie mów źle o bliźnich. Napraw krzywdę wyrządzoną słowem. Nie czyń rozdźwięku między ludźmi.
 • Rozmawiaj z każdym językiem miłości. Nie podnoś głosu. Nie przeklinaj. Nie rób przykrości. Nie wyciskaj łez. Uspokajaj i okazuj dobroć.
 • Przebaczaj wszystko, wszystkim. Nie chowaj w sercu urazy. Zawsze pierwszy wyciągnij rękę do zgody.
 • Działaj zawsze na korzyść bliźniego. Czyń dobrze każdemu, jakbyś pragnął, aby tobie tak czyniono. Nie myśl o tym, co tobie jest kto winien, ale co Ty jesteś winien innym.
 • Czynnie współczuj w cierpieniu. Chętnie spiesz z pociechą, radą, pomocą, sercem.
 • Pracuj rzetelnie, bo z owoców twej pracy korzystają inni, jak Ty korzystasz z pracy drugich.
 • Włącz się w społeczną pomoc bliźnim. Otwórz się ku ubogim i chorym. Użyczaj ze swego. Staraj się dostrzec potrzebujących wokół siebie.
 • Módl się za wszystkich, nawet za nieprzyjaciół.
Designed by P. T.
"Jesus, I trust in you"
Copyright © 2022 Donieba24.pl
Designed with the help of the Holy Spirit
Online: 1
Views: 41557